Duben 2013

Gauče!!!

27. dubna 2013 v 11:44 | Kass |  Co je nového v primě?
Tak vám s radostí oznameuju, že jsme na páteční dražbě pohovek čtvrťáků koupili...
3 pohovky za 500,-!!!
Jedna na jednomístná, druhá dvoj, a třetí čtyř.
Od pondělí začněte všichni nosit 16 korun, kdo přinese 17 tak nebudu proti protože 500 děleno 30 je 16,6666666...
Ale stejně je to super, ne, tři pohovky za 16 babek!
Jestli chcete vědět který to jsou, tak jestli víte jak jsou na parléřce úplně v dolnim patře, (když nejsme spojený na vlastivědu) tam chodí tam chodí ta druhá skupina, takže je to ta hezká třída jak má v místě promítání nakreslenou tu televizi. Vzadu jsou ty boží červeno černý pohovky, no tak ty už jsou u nás ve třídě a od pondělí na asi 7 let a čtvrt je máme mi B-)
Snad jste to pochopili, Kass :-D

Výmalba třídy !

11. dubna 2013 v 19:51 | Sár
Ahojky třído !!! :)

Takže napadl mne takový navrh na výmalbu naší třídy :) Hodně se mi líbí ten přírodní motiv , ale spis bych ho ještě s něčím skonbinovala, tak aby ta třída byla opravdu NAŠE . Napadlo mne například , že by jsme na těch zdech byli opravdu MY. Ale zase , aby jsme tak nějak šli s dobou tak mne napadlo ,že by jsme třeba mohli mít na zdech nás v podobě simpsnů někde například v parku ..... Nebo by jsme mohli udělat park/les/..... a každy z nás by tam byl zkreslen nějakou věcí , která ho vystihuje , cokoliv co toho cloveka vystihuje , ale vázne bych rada , aby jsme v té třídě vlastně zůstali napořád , ikdyz pod vrstvami maleb ... :) Celkem by se mi třeba líbilo , kdyby jsme měli na stropě nakreslený mraky , proste něco pod motivem : NAŠE, PŘÍRODA, VTIPNOST :)) tak to je asi tak vse , prosím o nazory x33

Nové stránky

8. dubna 2013 v 14:41 | magnusi |  8 bit
Yosh, konečně jsem udělal ty stránky pro Švika, no a tady jsou linky:

gjkhost.tk - mateřská stránka, podívejte se a napište, jestli se vám líbí či co by jste na ní vylepšili

ucenijemuceni.tk - jednoduchá url k databázi


Výmalba třídy a (konečně) trochu přesný čas vysílání našeho pořadu!

4. dubna 2013 v 16:56 | Kasandra |  Co je nového v primě?
Tak se téhle funkce nakonec ujmu já, Lucc svolila :-D Jak někteří z vás vědí, někdy v červnu si budeme malovat třídu, dobře, nevim to jistě ale 99 procent jo. Samozřejmě musí vyhovovat všem, a jestli nebude tak to bude problém, protože to nakonec dopadne asi tsk, že si rozdělím třídu a každej si ji namaluje jak bude chtít a to bude jedním slovem HRŮZA! Vzhledem k tomu, že v tý třčídě budeme celých 8 let tak je to hodně závažné, na to nezapoměňte. Já i další se shodujeme, že by to mělo mít nějaký přírodní motiv, protože při tom se dobře relaxuje a navíc to dobře vypadá. Ale kdyby někdo vymyslel něco extra hustýho, neni důvod proč by to nemělo úspěch. Proto posílejte na můj email, no nechci to tady říkat prostě je to jméno.příjmení@gmail.com. Snad víte, kdo jsem já.
Možná se divíte proč to dělám, bohužel se nám tu znovu objevuje problém jménem Anonym, tentokrát v podobě Profesora. Najdete to v Drbech (nahoře). A málem bych zapoměla na poslední část tohohle článku a to je jisté i nejisté datum vysílání z naší školy na pořadu pomáhejme si.
  • Kdy: Červen 2013
  • Kde: 2. pořad (ČT 2), Kavčí hnízdo, Planeta Yó, Pomáhejme si.
Napsali mi totiž z České televize (heč!) a to tohle:

Vážená paní (co??? Jaká paní?!) *********,
děkujeme za Váš zájem o vysílání České televize.
Díl pořadu "Pomáhejme si", který máte na mysli, bude odvysílán začátkem měsíce června, ovšem konkrétní datum uvedení prozatím nemáme k dispozici, jelikož programová skladba je vždy plánována maximálně na 21 dní dopředu.
S pozdravem a přáním příjemného dne

Petra Dvořáková

Tak to je snad vše, co potřebujete vědět, během dne možná přidám fotky mýho návrhu interiéru třídy, což ostatně můžete samozřejmě udělat taky, jak zjistíte nahoře. (nebo na hoře? :-D viz čeština) Až mi budete psát ten email tak mi k tomu napište jaký má váš projekt výhody.
P.S. MÁLEM BYCH ZAPOMĚLA DODAT ŽE MÁME KRÁSNÝCH 66 ČLÁNKŮ NA NAŠEM WEBU. ALE MŮŽE TO BÝT LEPŠÍ :-P

Hodiny

1. dubna 2013 v 17:27 | Lucc |  Co je nového v primě?
Ahoj primáni :)
Tak po dlouhé době zase něco píšu já.... Abych přešla k věci, strejda pracuje ve farmaceutické firmě a má doma hromadu reklamních předmětů. DNeska jsem se jimi přehrabovala a vzpomínala na neustálé otázky typu kolikátého je, kolik zbývá do konce hodiny.... a do oka mi padly tyhle hodiny. Ukazují Čas, datum, den v týdnu, teplotu a něco nevim co :DD Tak prosím hlasujte v anketě, co si o nich myslíte, vim že to není kdovíjakej designovej kousek, ale jako provizorní myslim dobrý :) A na obrázku to není vidět, ale dole na stříbrném rámečku je nápis Zentiva, můžeme to přelepit :)
Lucc