Listopad 2014

Pohybovky - video

17. listopadu 2014 v 16:00 | s.
Pozdě, ale přece jenom, přidávám video k pohybovkám, který je teda starý a tak tam nejsou nejposlednější věci, ale někomu snad pomůže. Na seznamu jsem udělala novej účet se jménem tercie-holky (@seznam.cz) kam se můžete přihlásit a je tam odkaz na úschovnu. Heslo jsme si dohodnuly na těláku a doufám že ho tady nějakej papula nenapíše do komentářů.
PS - je to fakt jenom provizorní, u většiny videa je tam hudba z nějakýho důvodu posunutá (teď nwm jestli napřed nebo dozadu) a u refrénu to tam dost failíme. No ale tak snad je to k něčemu.
s.

Pohybovky

7. listopadu 2014 v 12:34
Z tohohle se bude odvíjet 2 sloka a NA ŽAČÁTKU JE TO SKÁKÁNÍ, potřebuju abyste pochopily, jak to má bejt. Vypadá to tak dobře, jenom jde o to pochopit přesně, co se má dělat. tady to je:
https://www.youtube.com/watch?v=jLXWs_Q-Ewk

VÝMALBA TŘÍDY

5. listopadu 2014 v 19:41 | Š.
PROSÍM, VĚNUJTE TOMUTO ČLÁNKU POZORNOST A ŠIŘTE JEJ MEZI VŠECHNY ČLENY NAŠÍ TŘÍDY! DŮLEŽITÉ!

Je na čase se domluvit na výmalbě třídy. Musíme uznat, že ostatní třídy jsou hezčí, než ta naše, a že i my se budeme v H3.2 cítit lépe, když si ji sami vyzdobíme.

Nerada bych, abychom se hádali a k ničemu nedošlo. Domluvme se tedy takto: návrhy budeme postupně přidávat sem, na tuto stránku. (Neznáte-li heslo, nevíte-li, jak se skenuje, či máte-li jiný dotaz, zeptejte se va třídě - určitě Vám někdo rád odpoví.) Já návrhy 1. prosince vytisknu a přinesu do třídy - tam se o volné hodině poradíme a (doufejme) vybereme ten, který se nám bude nejvíce líbit.

Upozorňuji, že návrh by měl být jednoduchý, aby A) se dal uskutečnit B) nerušil v učení C) aby s ním naše paní profesorka souhlasila.

NÁVRHY NAHRAJTE NEJPOZDĚJI DO ČTVRTKA 27. LISTOPADU! (K návrhu připište ve stručnosti (!) o co jde a proč je podle Vás dobrý. Max 3 věty.)

1. návrh
Žluté pozadí (možno volit jinou žlutou) je voleno kvůli tomu, že není moc výrazné, ale hřeje a nepůsobí prázdně. Barevný pruh působí vesele, ale neruší. Umístěn by byl jednom kraji každé stěny.

2. návrh
Mi přijdou super, jednoduchá a nenáročný, a navíc bílá barva je nejlepšíé možnos ze všech špatných ;)

3. návrh
Mně by se třeba líbila spíše žlutooranžová či meruňková, nebo to, co máme na pozadí.

Děkuji Vám za pozornost a doufám, že se nápad ujme :).

PROSÍM, ŠIŘTE TUTO ZVĚST DÁLE A NAVRHUJTE, AŤ JE Z ČEHO VYBÍRAT.

Š.

Update 15. 11.: Pokud s některým z návrhů souhlasíte, ale něco byste na něm změnili, VYPRACUJTE OBRÁZEK! Návrhy budou hodnoceny takové, jaké jsou (tolerance pouze na odstíny barev, nikoliv na konkrétní barvy).